Informacje

Centrum handlowe przy ul. Zakopiańskiej będzie gotowe jeszcze w tym roku (zdjęcia)

Data: 17 września 2012, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 5901

RABKA-ZDRÓJ: Budowa centrum handlowego przy ul. Zakopiańskiej, należącego do spółki Kabanos Mirosława i Joanny Kojsów, idzie w ekspresowym tempie. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawiciela inwestora, obiekt ma zostać oddany do użytku pod koniec tego roku.

W środku otwartych ma zostać siedem punktów handlowych. Dwa na piętrze, jak ustaliliśmy, zajmą sklep mięsno-wędliniarski Kabanos i sklep odzieżowy Pepco. Na parterze będzie pięć punktów i jeszcze nie wszystkie są wynajęte.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

kasia
20.09.2012 09:51

Popieram pomysł Jerzego, w Rabce brak góralskiej "karczmy". Siwy Dym jest daleko od centrum, Hulaj Dusza- dobrze się bawi ,gorzej smakuje i jest bardzo ciasno .

Jerzy
19.09.2012 19:38

A może by tak ładny lokal gastronomiczny jak w Spytkowicach otworzyć, panie Kojs?

autor
17.09.2012 20:01

bo z Rabki do Mszany kawał drogi, nie można przejechać :D

sandra
17.09.2012 16:42

Brawo pepco! Nawet w Mszanie juz Pepco jest wiec pora na Rabkę

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »